Wygraj zaproszenie na Targi Ślubne!

Witam serdecznie w Nowym Roku 🙂 

Pretty Little Weddings wchodzi w 2017 z przytupem – 15 stycznia spotkamy się na Poznańskiej Gali Ślubnej!

Chcesz wygrać zaproszenie dla 2 osób i 20% rabatu na usługi PLW? Napisz do mnie jak ma wyglądać Twój wymarzony ślub 🙂 

Czekam na Was! 

Basia 

 

 

Share:

Komentarzy: 2

 1. Agatka
  9 stycznia 2017 / 13:08

  Basiu …
  Chciałabym bardzo wybrać się na Targi Ślubne i uśmiecham się o zaproszenie 🙂
  Jak miałby wyglądać mój wymarzony ślub ? Przede wszystkim marzę o przyjęciu weselnym z udziałem najbliższej rodziny oraz grona najbliższych przyjaciół. Takim małym, ale z klimatem ! Chciałabym bardzo skupić się na dodatkach, kwiatach, estetyce wystroju sali…
  Ślub w takim klimacie dałby możliwość skupienia się na tych, których najbardziej kocham. Byłby czas na rozmowę z każdym gościem, taniec z każdym chętnym… Szukam inspiracji, bo pora zabierać się w życiu za ten wątek ! Pierścionek na łapce błyszczy, zatem zaczynam gromadzić wiedzę a to dla mnie na razie morzeeeeeeeeeee szerokie i głębokie.

 2. Kasia
  10 stycznia 2017 / 22:51

  Mój wymarzony ślub to przetańczona cała noc bez bolących nóg, to brzuch bez wzdęcia, tort, który w końcu by komuś smakował. Mój wymarzony ślub jest w lesie, w domku z salą i miejscem noclegowym dla wszystkich moich gości, świeże powietrze, brak hałasu i malownicze widoki.
  Mój wymarzony ślub to uśmiechnięci goście, którzy szczerze się cieszą że są z nami w tym wyjątkowym dniu i cudem żaden z nich nie spóźnił się do kościoła.
  Mój wymarzony ślub to ceremonia w kościele z muzyką niczym z filmu Love Actually i świeżymi kwiatami wszędzie.
  A przede wszystkim mój wymarzony ślub to szczera przysięga mojego ukochanego przed ołtarzem i nasza miłość, bo nic nie jest ważniejsze od tego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *