Wedding Shades – manicure dla Panny Młodej

Na stylizację Panny Młodej składa się wiele elementów: suknia, buty, fryzura, makijaż, bukiet… Staracie się, aby każdy szczegół był idealny i poświęcacie miesiące na poszukiwania, przymiarki, próby, tak aby w tym ważnym dniu wyglądać i czuć się pięknie…Detalem, o którym nie możecie zapomnieć są zadbane i wypielęgnowane paznokcie! Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o ślubnym manicure!

 

Marka NeoNail to wiodąca firma zajmująca się pielęgancją paznokci. Ich produkty możecie spotkać  w najlepszych salonach oferujących manicure hybrydowy- tak poznałam tę markę. Artykuły NN można też z powodzeniem stosować w domu – w ich asortymencie jest wszystko potrzebne do samodzielnego wykonania hybrydy. W tym sezonie NN sprawiło wszystkim Pannom Młodym najlepszy prezent – przepiękną kolekcję ślubnych lakierów. Podczas najważniejszego dnia w życiu, ostatnie o czym chcesz myśleć to czy nie odpryśnie Ci lakier…Manicure hybrydowy jest trwały, odporny na uszkodzenia, wygodny i błyszczący, ale przede wszystkim – nieszkodliwy. Noszę go bez przerwy od prawie siedmiu lat i ani razu nie zauważyłam, aby wpłynął negatywnie na stan moich paznokci. Ważne, aby był zrobiony i ściągany w odpowiedni sposób (nie niszcząc płytki), a wtedy bez problemu możecie go nosić cały czas. Ja na manicure chodzę do profesjonalnego salonu, ale z odpowiednią dbałością możecie go wykonać w domu.

Kolekcja “Wedding Shades” to różne odcienie w kolorystyce nude i różu – każda z Was znajdzie odcień pasujący nie tylko do swojej karnacji, ale także do całej ślubnej stylizacji. Kolory są tak dobrane, abyście mogły je łączyć nie tylko ze sobą, ale przede wszystkim z całą kolorystyką i wystrojem wesela. Obojętnie w jakim stylu planujesz uroczystość, na pewno chcesz zadbać o odpowiedni wygląd swoich paznokci. Profesjonaliści z NeoNail pomogą Ci stworzyć idealną stylizację! Zajrzyj na stronę www.weddingshades.neonail.pl , aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 

Manicure wykonany odcieniami Perfect Milk i Morning Rose by NeoNail