MIŁE SŁOWA

KASIA I TONY

Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebowali pomocy konsultanta ślubnego, ponieważ zdecydowaną większość czasu spędzamy za granicą, a ślub miał być międzynarodowy. Wybór Pretty Little Weddings to był strzał w dziesiątkę! Basia była z nami od początku przygotowań, a w dniu ślubu koordynowała przebieg wydarzeń. Dzięki niej wszystko było dopracowane do perfekcji, a my mogliśmy cieszyć się tym pięknym dniem. Basia jest bardzo dobrze zorganizowana, solidna i niezmiernie zaangażowana w to co robi. Potrafi podsunąć ciekawe rozwiązania i zaskoczyć nietuzinkowymi pomysłami. Basia od początku dała nam poczucie, że wszystko będzie tak jak sobie wyobrażamy i dokładnie tak było. Dziękujemy i z całego serca polecamy!

It was fantastic to work with Basia throughout the whole process of our wedding. She made the pre-wedding planning very smooth and efficient as we did not spend much time in Poland before the wedding. She worked with us in arranging all of the vendors and they all delivered a first class experience. Her communication was excellent in English. The part that we felt where she delivered, was during the day of the wedding! She made the whole day from start to finish completely stress free for us as she was on top of everything and managing us as well. She surpassed our expectations and made our special day perfect for us.

fot. Nina i Darek

MARTA I KAROL

Basia miała okazję zorganizować naszą BAJKOWĄ , lipcową uroczystość, która efektem przerosła nie tylko nasze oczekiwania, ale również zaskoczyła wszystkich gości!

Dbałość o najmniejszy szczegół, dobry gust i 200-procentowe zaangażowanie to tylko nieliczne z atutów wspaniałej Wedding Planerki!

Współpraca z „Pretty Little Weddings” to czysta przyjemność😻 Pełen profesjonalizm, a przy tym uśmiech rozładowujący w nas stres i napięcie przedślubne 🤵🏻👰

Gorąco polecam każdemu, kogo przeraża natłok obowiązków związanych z organizacja ślubu i wesela. To naprawdę bardzooo dobrze wydane pieniądze 💋

Basiu jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, nieoceniona pomoc i słowa otuchy, nawet wtedy gdy tuż przed ceremonią za oknem szalała burza 😀 Tylko Ty wierzyłaś, że będzie pięknie !

Sobańscy ! 🤵🏻👰🎉

fot. Bajkowe Śluby

IMOGEN & MAKSYMILIAN

Hey B,
Just arrived into London.
What can I say - you made our dream and vision a reality.
Over the past 8 months Maks and I have come to love working with you and we couldn't have done it without you!
Thank you for your patience, enthusiasm, caring nature and energy.
Nothing was ever to difficult and you were an absolute pleasure to work with.
I definitely felt teary 😢 saying bye to you Saturday night!
You have a very bright future ahead of you and many more beautiful weddings to create.
I hope we definitely keep in touch!
Big hug from the newlyweds - Mr and Mrs Dadej. We can’t thank you enough 💕

fot. Pieczko Pietras

MARTA I ALEKSANDER

Piękna i niezwykle profesjonalna Basia i jej Pretty Little Weddings to najlepsze, co przed ślubem mogło mi się przytrafić ! 😉

Basia, wiedząc, że jestem osobą z niewielką ilością wolnego czasu, przez niecałe 6 miesięcy, zorganizowała przyjęcie, które goście, jednogłośnie, okrzyknęli najpiękniejszym ślubem dekady. <3

Jej gust, poczucie smaku, dbałość o detale... to wszystko sprawiło, że mój ślub był ślubem moich marzeń.

Całość organizacji ślubu idealnego - który zaplanowany był w niestandardowy sposób - udało jej się do samego końca poprawić tak, że efekt końcowy, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Basia zadbała o każdy szczegół.
Przewidziała każdy scenariusz.
NIC nie mogło nas zaskoczyć! 🙂
Basiu, dziękuję za wszystko - niezliczone niespodzianki, które dla mnie zorganizowałaś, spokój ducha, który mi dałaś i za Twój bezbłędny gust, który pozwolił mi spać spokojnie!

fot. Pracownia Fotograficzna

IZABELA I HUBERT

Decyzję o zatrudnieniu wedding plannera podjęliśmy z (już) mężem w momencie kiedy dotarło do nas, że w miejscu, w którym chcemy zorganizować wesele nie ma żadnego menedżera obiektu i że nigdy nie było tam żadnej takiej dużej imprezy. Poważnym implusem była też bardzo niewielka ilość czasu na przygotowanie uroczystości (2.5 miesiąca), bo decyzję podjęliśmy spontanicznie.
Po szybkim rozeznaniu tematu wśród znajomych i licznych poleceniach zdecydowaliśmy się na spotkanie z Basią i już w trakcie spotkania oboje z mężem wiedzieliśmy, że to właśnie tej kobiecie powierzymy zaplanowanie, organizację i koordynację naszego ślubu.
Basia od razu zrozumiała i wyczuła nasze charaktery, wiedziała w jaki sposób się z nami komunikować i co najszybciej przyniesie właściwe efekty. Dzięki znajomości branży Basia szybko zadziałała, żebyśmy mogli wybrać z najlepszych podwykonawców dostępnych w tym terminie (2.5 miesiąca to naprawdę bardzo mało czasu i niewielkie szanse na złapanie tych najlepszych, a jednak się udało!).
Dzięki obecności Basi w dniu wesela mogliśmy oboje cieszyć się tym dniem w pełni i nie zajmować się kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Wszystko po prostu "się działo".
Uważam, że osoba wedding plannera przy organizacji oraz w dniu ślubu jest na wagę złota.
A Basię polecam w szczególności!

fot. Bajkowe Śluby

MONIA I KAJO

Jesteśmy z mężem fotografami ślubnymi i wiemy, ile obowiązków spada na Parę Młodą (i świadków czy rodziców) w dniu wesela. Gdy przyszedł moment planowania naszego wielkiego dnia, czując że mamy już wszystko gotowe (w myślach) i pod kontrolą, w mojej głowie powstał pomysł, by poprosić Basię o pomoc w koordynacji dnia ślubu. Zatrudnienie profesjonalisty, który zna się na ślubach jak mało kto, było strzałem w dziesiątkę! Dzięki Basi - nasi świadkowie, rodzice i my sami - mogliśmy bawić się, nie przejmując się, że o czymś zapomnimy.
Basia angażuje się w dany ślub i poświęca klientowi sto procent swojej uwagi, a to niełatwe skoro praktycznie co tydzień jest się na innym weselu 😉 Na naszym... nie byłam łatwą Panną Młodą (chociaż Baśka uważa inaczej, ja swoje wiem :D), a mimo to okazała sporo cierpliwości, ukoiła nerwy i dała pewność, że nie mam czym się martwić. Bardzo pomogła nam na kilka tygodni przed ślubem w całym zgiełku przygotowań.

Pretty Little Weddings to profesjonalizm, kreatywność, dobre porady i słowo na każdym etapie przygotowań i nieoceniony uśmiech, który mówi wszystko - ta dziewczyna będzie się cieszyć z Waszego szczęścia tak samo jak najbliższa przyjaciółka.

Jeśli potrzebujecie machnięcia różdżką na Wasze ślubne marzenia, dobrze trafiliście. Basia zna sporo dobrych zaklęć ❤

Z całego serca - polecamy!

fot. Bajkowe Śluby

JULIA I MICHAŁ

Współpraca z Basią to czysta przyjemność i świetna zabawa. Jej zdolności i profesjonalizm znacznie przewyższyły nasze oczekiwania - mieliśmy zawsze wrażenie, że nasze sprawy są załatwiane priorytetowo. Na spotkaniach z podwykonawcami czuliśmy się pewnie w jej towarzystwie. Wszystkie elementy, które koordynowała, były perfekcyjne w dniu ślubu. Basia oszczędziła nam mnóstwo stresu przez cały okres planowania, była oazą spokoju, kiedy tego potrzebowaliśmy 🙂 Ma świetny zmysł organizacyjny, ogrom empatii i cierpliwości. Każdej parze, która chce sobie oszczędzić nerwów szczerze polecamy PLW.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dzięki!

fot. Bielińscy

MANDI I MACIEJ

Basia jest niesamowitą wróżką ślubną :), bez niej nie odbyłby się Nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Sprawnie i profesjonalnie zorganizowała ślub w samym sercu Costa Blanca w Hiszpanii. Jej pomysły oraz możliwości ich realizacji są niezastąpione, a zobowiązania i zadania dla pary Młodej ogranicza do absolutnego minimum.

W miejscu ceremonii wyczarowała tak dyskretne, jednocześnie piękne dekoracje, że z Mężem nawet nie wybrażaliśmy sobie, że będziemy otoczeni przez takie cuda.

Basia była również nieocenionym wsparciem w trakcie zaślubin - podchodzi do Pary Młodej z żelazną logiką i kojącym spokojem.

Dla Nas decyzja o pracy z Basią była nieoceniona, niczego nie żałujemy i gorąco polecamy współpracę z Pretty Little Weddings! <3 🙂

fot. Mar Guzman

PAULINA I BERNHARD

Basia to osoba konkretna, skrupulatna, a przy tym niezwykle kreatywna. Już podczas naszego pierwszego spotkania Basia poświęciła mi dużo czasu i wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Odpowiadała z cierpliwością i fachowością na każde moje upierdliwe pytanie. Podczas drugiego spotkania miałam wrażenie,iż spotykam się z osobą, którą znam od kilku lat. Tym razem nie miałam już żadnych pytań, Basia była 3 kroki przede mną i wyczerpała każdy wcześniej zasygnalizowany przeze mnie temat. Krótko przed ślubem kontakt o każdej porze dnia i nocy. Jej profesjonalizm sprawił, iż w dniu ślubu byłam w stanie się zrelaksować, a nie stresować.
Perfekcjonistka, koordynatorka przez duże „K”. Szkoda, że specjalizuje się tylko w tematyce ślubnej, bo zaufałabym w każdym innym temacie. Mam nadzieję, iż za jakiś czas się ugnie i zechce zorganizować i skoordynować baby shower.

Bardzo uprzejmie w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować, iż dzień naszego ślubu przerósł - dzięki zaangażowaniu wedding planera - nasze organizacyjne oczekiwania. Goście pod ogromnym wrażeniem.

PS Mam nadzieję, iż mimo już po ślubie to zechce jeszcze nie jeden raz napić się ze mną wspólnie kawy 🙂

fot. Bajkowe Śluby

WERONIKA I MICHAEL


Z Basią mieliśmy okazję pracować przy koordynacji naszego wesela. Basia jest niesamowitą osobą! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i kreatywność! Bez niej nasz ślub nie byłby tak niesamowity jak był. Podczas spotkania czuliśmy się jakby Basia nas znała od bardo dawna, dzięki zrozumieniu, odpowiedzi na wszystkie pytania i poświęceniu nam 100% swojej uwagi, wiedzieliśmy, że Basia zmieni nasze słowa w najpiękniejszy dzień w naszym życiu i tak właśnie się stało!

Wszystko było idealnie przygotowanie, a nasza sala wyglądała prześlicznie. Dzięki niej podczas ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, tylko korzystać z dnia. Basia była zawsze krok przed nami.

Dziękujemy Ci za wszystkie ciepłe słowa, za zaangażowanie i Twój uśmiech!! 😊

Fot. Projekt35

MARTA I MARIAN

Droga Basiu,

chcielibyśmy podziękować Tobie za wspaniałą koordynację naszego ślubu i wesela. Dzięki Tobie nasz dzień był wyjątkowy i piękny a my mogliśmy w spokoju cieszyć się każdą chwilą.

Dla nas był to najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać, całą organizacją wesela zajęliśmy się sami, natomiast koordynację dnia ślubu i wesela oddaliśmy w ręce profesjonalistki. Basia jest bardzo pozytywną osobą, zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i gotowa do działania.

Nasi goście byli zachwyceni i wszyscy jeszcze długo będziemy wspominać ten dzień.

fot. Ola Kolanowska