MIŁE SŁOWA

KLAUDIA I TOMEK

Gdybym miała powiedzieć, dlaczego warto zainwestować w wedding plannera, to dlatego, żeby się nie stresować. Basia dopięła wszystko na ostatni guzik, zadbała o sprawy, o których nawet bym nie pomyślała, idealnie rozpisała harmonogram dnia i była przy nas przez cały czas. Ale nie tylko przy nas, razem z Alicją zadbała o gości i podwykonawców. Ślub to spore przedsięwzięcie i to wsparcie okazało się kluczowe.
Basiu, dziękuję Ci, za każdą szklankę wody, poprawienie fryzury i polecenie najlepszych podwykonawców. Twoja obecność zagwarantowała mi spokój, a tego nie da się przecenić.
Ściskamy 🤍

fot. Projekt35 Photography

ASIA I MARCO

Nie jest łatwo napisać „miło” o Basi, żeby nie zabrzmiało to zbyt banalnie a naprawdę wyraziło naszą wdzięczność i zachwyt nad jej pracą.
Basia od pierwszego spotkania sprawiła, że poczuliśmy się ważni. Organizacja ślubu i wesela w Polsce mieszkając za granicą to nie lada przedsięwzięcie ale mając przy boku taką czarodziejkę wszystko jest możliwe. Basia gromadziła wszystkie nasze pomysły, marzenia, życzenia, uzupełniała je i składała niczym puzzle w całość, która swoim pięknem przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W dniu ślubu nie musiliśmy się niczym przejmować, Basia zawsze była krok do przodu, odpowiadała nim padło pytanie, reagowała nim pojawił się problem dzięki czemu i my i nasi najbliżsi mogliśmy po prostu być i celebrować ten dzień.
Jeśli się zastanawiacie czy potrzebujecie Wedding Plannera i czy powinna to być Basia to odpowiedź brzmi tak! I nie dlatego, że to modne albo żeby stworzyć ślub jak z Pinterest. Oddanie organizacji w recę profesjonalistki da Wam spokój, komfort i sprawi, że będziecie mogli się skupić na tym co najważniejsze, czyli na sobie! Dziękujemy ❤️ A+M

Words do not describe how happy we were to have Basia planning our wedding. From the first meeting she was there for us to answer all our silly questions and provide us with the right things to decide at the right time. We had really fun working with her over the last 15 months, we had a few face to face meetings in Poznan (always at very nice locations btw), some Skype calls and a lot of E-Mails going back and forth. Basia made it easy for us not to worry and it all concluded in a perfect day for us. Since we live abroad and our guests travelled also from various locations, it was important for us to create an atmosphere where everyone feels welcome and can concentrate on celebrating with us. It felt like Basia was one of our guests, while pulling all the strings in perfect harmony.
Thank you for the good time and making this unforgettable day possible! A+M

fot. Little Stories

MAGDA I RADEK

Kochana Basiu!

Baaaardzo dziękujemy za pomoc. Wszystko wyszło cudownie! Wesele okazało się hitem! Cały czas spływają do nas informacje, że zabawa była wyśmienita i dawno się tak fajnie ludzie nie bawili ❤ Było idealnie, tak jak chcieliśmy. Nie zmieniłabym niczego w tym dniu! Nie wiem jak to zrobiłaś, bo sama nie miałam nigdy wyobrażenia jak ten dzień miałby wyglądać, ale Tobie udało się zorganizować nasze idealne wesele ❤❤❤
Poza tym wszystkie osoby, które nam poleciłaś to był strzał w 10! Dziękujemy 🥰

Ściskamy Cię mocno i jeszcze raz dziękujemy!

fot. Just Wedding Stories

JULITA I PIOTR

Basiu ❤️
Brak słów na to jaką wykonałaś robotę! Organizacja wesela stała się dla nas dużo łatwiejsza, a niemożliwe stawało się możliwe!
Przede wszystkim pragniemy podziękować, że tak szybko i skutecznie odpowiadałaś na wszystkie nasze potrzeby, niezależnie od dnia i godziny. Mało tego, odpowiadałaś na potrzeby, o których sami jeszcze nie wiedzieliśmy!
Nasz ślub i wesele był dla nas spełnieniem marzeń, a nawet czymś więcej i to wszystko bez grama stresu. Jeśli miałabym wrócić do czasu, w którym podejmowałam decyzję o współpracy z Tobą, nie zmieniłabym jej - zrobiłabym to jeszcze raz!
Z Tobą przy boku nie ma się o co martwić ❤️

fot. DreamEye Studio

ADRIANA I KAROL

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Tobą bez rozmowy telefonicznej!!! Sposób i treści, które prezentowałaś były takie MOJE! Nasze wesele było piekielnie wymagające (1. Radom, 2. 3 dni, 3 oddzielne imprezy, 3. geniusz chaosu - JA! :)) zawsze w Twoim towarzystwie czułam się pewnie, zrealizowaliśmy wymarzone wydarzenie. Obydwoje mamy w sobie ogromne poczucie kontroli, które towarzyszy nam na codzień, a w tych najważniejszych chwilach wyłączyliśmy się i świetnie bawiliśmy. Precyzyjny plan, Twoja czujność, uwaga, zainteresowanie i długie godziny pracy sprawiły, że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z perspektywy dnia dzisiejszego uważamy, że obecność koordynatora na weselu to jedyny sposób na przeżycie tego dnia. Dobre wzajemne poznanie się zagwarantowało, że ani zdanie babci ani mamy nie zakłóciło godziny podania tortu, a dziadek przyjął jeszcze jedną wnuczkę. Cudownie, że na Ciebie trafiliśmy! Nie mogło być lepiej 😊

fot. Marek Podolczyński Ślubne Historie

WERONIKA I MICHAŁ

Współpraca z Basią była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć podczas planowania naszego ślubu i wesela. Ale nie wiedzieliśmy tego od razu. Przekonaliśmy się o tym w trakcie planowania całego przedsięwzięcia i podczas samej uroczystości, ale przede wszystkim, gdy na trzy tygodnie przed terminem całe wesele zawisło na włosku (chociaż nie ukrywam, że opowiedziana przez Ciebie na pierwszym spotkaniu historia o wywożeniu z obiektu weselnego sztucznych kwiatów taczką też mnie kupiła:D).

Podczas planowania ślubu i wesela Basia zadbała o każdy szczegół. Poleciła świetnych podwykonawców, którzy wręcz przebili nasze oczekiwania, rozwiewała wątpliwości, odpisywała na miliony wiadomości. Zaoszczędziła nam wiele czasu i niepotrzebnego stresu. Pomogła zaplanować plan Z, który niespodziewanie musieliśmy wprowadzić w życie. I dosłownie uratowała nam imprezę. Dzięki Niej w dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, mogliśmy się cieszyć chwilą i wspaniale bawić. Z pomocą Basi zaplanowaliśmy wesele na naszych zasadach i zapamiętamy je jako najlepsze, nie tylko w tym sezonie!

Basia to konkretna, zdecydowana, ale przede wszystkim zaangażowana i życzliwa osoba. Jest profesjonalistką, która zna się na rzeczy.
Basiu, dziękujemy Ci z całego serca (Ty wiesz za co <3) i polecamy współpracę z Tobą, bo jesteś po prostu świetna w tym, co robisz!

fot. Agata Grządzielska

AGNIESZKA I ŁUKASZ

Współpraca z wedding planerem to była jedyna rzecz jakiej byliśmy pewni od samego początku naszej drogi z organizacją wesela.
Na Pretty Little Weddings trafiliśmy bardzo szybko, podczas przeglądania Instagrama, a po pierwszym spotkaniu byliśmy już zakochani,
okazało się, że nasze gusta są bardzo podobne, przez co Basia praktycznie od razu wyczuła czego oczekujemy od naszej uroczystości.
W konsekwencji zasypała nas mnóstwem cudownych pomysłów (łącznie z wypożyczeniem swojej całej roślinnej kolekcji), które pozwoliły na zorganizowanie wspaniałego ślubu i wesela.
Przez cały okres planowania mogliśmy być spokojni ponieważ Basia zajmowała się każdym szczegółem i wszędzie była o kilka kroków przed nami trzymając rękę na pulsie.
Również w dniu ślubu mogliśmy skupić się wyłącznie na nas ponieważ wiedzieliśmy że wszystko zostanie upilnowane i dopięte na ostatni guzik. Kiedy ciągle przedłużane obostrzenia zakazujące wesel (maj 2021…) wprowadzały
nas w zrezygnowanie, Basia dzieliła się swoją niewyczerpaną, pozytywną energią, z miejsca proponowała plan B i cały czas zapewniała nas że wszystko się uda.
Tak się stało, z pomocą PLW udało się zorganizować najpiękniejszy ślub i cudowne kameralne wesele o jakim marzyliśmy.
Basiu, dziękujemy!

fot. Just Wedding Stories

ASIA I SEBASTIAN

Decyzja o podjęciu współpracy z wedding plannerem była spontaniczna. Zupełnie przypadkowo trafiliśmy na profil Basi na Instagramie, a następnie umówiliśmy się na spotkanie. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy już oboje, że profesjonalne wsparcie ułatwi nam organizację naszego ślubu i wesela. Nie szukaliśmy dalej, bo Basia urzekła nas swoimi pomysłami, doświadczeniem i optymizmem. Sami wybraliśmy jedynie dzień (szczęście, że termin u PLW był dostępny) i miejsce - przepiękna stodoła Folwarku Wąsowo. Zdecydowaliśmy się na kompleksową organizację, czyli pomoc w wyborze i kontakt z większością usługodawców oraz na koordynację dnia naszego ślubu i wesela. Tę opcję polecamy najbardziej, gdyż duża część obowiązków leżała po stronie Pretty Little Weddings. Basia skrupulatnie dopilnowywała terminów i na bieżąco przypominała nam o różnych decyzjach. Mieliśmy spore oczekiwania i dużo pomysłów (również tych „na ostatnią chwilę”), które Basia ze stoickim spokojem przyjmowała i umiejętnie dopasowywała do wspólnie wybranego stylu albo podpowiadała najlepsze z możliwych rozwiązań. Jestem osobą bardzo wymagającą i zwykle trudno sprostać moim oczekiwaniom, ale Basia udowodniła, że jest to możliwe. Polecone firmy w pełni spełniły nasze oczekiwania, a efekt końcowy pozytywnie nas zaskoczył. Bardzo doceniamy pomoc i doradztwo w sprawach, które nie zostały ujęte w umowie. Basia zawsze służyła pomocą i radą. W dniu ślubu i wesela Basia nad wszystkim panowała - była naszym drogowskazem i dobrą duszą. Nie musieliśmy się niczym przejmować, co pozwoliło nam myśleć wyłącznie o sobie, a z problemami, które na pewno się pojawiły, dzielnie uporała się Basia. To dzięki Basi zaoszczędziliśmy czas i nerwy związane z przygotowaniami!!! To była cudowna przygoda i współpraca, którą zawsze będziemy miło i z utęsknieniem wspominać.
Z całego serca dziękujemy i szczerze polecamy!
Asia&Sebastian

fot. Pieczko Pietras

KLAUDIA I PAWEŁ

Nasz kontakt z Basią zaczął się od jej organizera ślubnego. Było w nim wszystko co potrzebowaliśmy, dzięki czemu zaczęły się nasze wstępne przygotowania. Lista gości - gotowa, lista trzystu atrakcji - gotowa, ale w pewnym momencie musieliśmy zejść na ziemię, dzięki czemu postanowiliśmy się zgłosić do Basi o pomoc (przynajmniej tak myśleliśmy bo pomysły nagle się podwoiły..).

Basia ze swoim doświadczeniem już po kilku rozmowach wiedziała jak chcielibyśmy, by to wyglądało. Pierwszy obiekt który nam pokazała był tym, o którym marzyliśmy, nie zmieniło się to nawet po odwiedzeniu innych, tak samo było z całą resztą, DJ, kamerzysta, fotograf, barman, Basia za każdym razem trafiała w nasz gust dzięki czemu nie musieliśmy już niczym się przejmować.

Przez ponad dwa lata bardzo umiejętnie potrafiła nas naprowadzić na to, co jest możliwe do wykonania, a co niekoniecznie. Wspierała nas podczas tego roku, gdzie wszystko mogło się zmienić diametralnie z powodu pandemii.

I tak zaczął się ten dzień w którym dzięki Basi było wszystko na 100% przygotowane. Kompletnie niczym nie musieliśmy się przejmować, Basia jak ninja latała między stolikami upewniając się, że wszystko jest magiczne. Do dziś ten dzień zostaje w naszych sercach jako najlepsze wesele, a wszystko dzięki tobie Basiu. Dziękujemy !

PS. Mała informacja od gości: ”Ciężko będzie przebić to wesele” 💕

fot. Just Wedding Stories

MAGDA I MIKOŁAJ

Przed organizacją ślubu nie zastanawiałam się nad zaangażowaniem do samego procesu wedding plannera. Zresztą… ja wtedy nie miałam zielonego pojęcia, co to jest za zabawa! Po pierwszym spotkaniu z Basią dotarło do mnie: cholera, potrzebujemy pomocy. Basia okazała się naszym światełkiem w tunelu, dobrym magnesem przyciągającym kolejne kroki! Podpowiedziała dobre praktyki, podzieliła się swoim ogromnym doświadczeniem, pomogła zaplanować ten jeden dzień do perfekcji. Dzięki jej obecności wiedziałam, że wszystko się uda, a nasza rodzina będzie mogła na luzie cieszyć się tym dniem, bez konieczności pilnowania harmonogramu. Basia była dla mnie zawsze: na 2 dni przed, kiedy wysypał się jeden z usługodawców, pomogła szybko znaleźć zastępstwo (i to najlepsze!) Wysłuchiwała moich żali, piła ze mną piwo, odbierała smutne telefony (gdy pojawiały nie kolejne obostrzenia, dar 2020), cisnęła na mailu, by kończyć kolejne zadania z listy, myślała o detalach, o których nikt nie miał pojęcia. W dzień ślubu wniosła ogromną energię od samego ranka, dbając o KAŻDEGO. Najmniejsza prośba, którą w szale przekazywałam Basi na kilka godzin przed uroczystością, była przez nią odnotowana i spełniona. To konkretna, bezpośrednia , profesjonalna wedding plannerka i przede wszystkim - ciepła osoba, z która można konie kraść. Dziękujemy całą ekipą za ogromne wsparcie, zaangażowanie, o którym mi się nie śniło i pewność, która wniosłaś od samego początku. Pewność, że będzie najpiękniej. I z odrobiną funu, a jakże! Buziaki od M&M i całej familii!

fot. Bajkowe Śluby

NIKOL I BEN

Mówiąc szczerze decyzja na współpracę z Basią to była najlepsza decyzja całego planowania naszego wesela. Była z nami od początku do samego końca, dbając o najmniejszy szczegół o którym sama w całym tym zamieszaniu nawet bym nie pomyślała. Od pierwszej rozmowy na skype wiedziałam, ze będziemy się dobrze dogadywać i ze jest to osoba, której mogę zaufać. Basia była zawsze dostępna i szybko odpowiadała na wszystkie moje pytania i zmartwienia.

W dniu uroczystości Basia była gotowa chyba najwcześniej ze wszystkich do działania. Wszędzie było jej pełno. Wesoła, cały czas uśmiechnięta a przy tym mega profesjonalna i zorganizowana. Goście byli zachwyceni jak „gładko” wszystko ze sobą współgrało. Do teraz nawet nie wiem, czy były jakiekolwiek problemy podczas całego dnia, bo wszystko było załatwione zanim do mnie dotarło. Nawet gdy materiał w sukience mi się rozciągnął i potykałam się o niego w tańcu to w oka mgnieniu, bez stresu i z pomocą mini zestawu do szycia wróciłam na parkiet żeby dalej cieszyć się imprezą.

Podsumowując:
Jeżeli jesteś osobą, która strasznie się wszystkim stresuje jak ja to taki wedding planner jak Basia jest ci niezbędny! Profesjonalna w każdym calu i niesamowicie „życiowa”!

fot. Happy Moments Studio

KAROLINA I CLAUDIO

Organizacja naszego ślubu byla wielkim wyzwaniem. Mieszkamy za granicą, Pan Młody nie mówi biegle po polsku, ślub zaplanowaliśmy na plaży nad Bałtykiem, wszyscy nasi goście przyjeżdżali z daleka, a w dodatku mamy półtoraroczną córeczkę. Takie okoliczności i scenariusz wiązały się z wieloma dodatkowymi sprawami organizacyjnymi w porównaniu z klasycznym przebiegiem uroczystości, takimi jak zorganizowanie fryzjerów, wizażystek, transportu, Niani a zwłaszcza ceremonii w plenerze i koktajlu na plaży.

Basia towarzyszyla nam właściwie od początku planowania całej uroczystości, czyli przez mniej więcej 12 miesięcy. Pomogła nam wybrać kilku usługodawców, zorganizowała ich pracę (np. fryzjerzy mieli łącznie około 40 klientek, a wizażystki ponad 20), dbała o terminowość różnych płatności, ale przede wszystkim służyła odpowiedzią na każde pytanie. Kontakt z Basia był codzienną przyjemnością i wielkim wsparciem, była dostępna dla nas wieczorami, w niedziele i Święta.

Basia była wyjątkowo skuteczna zarowno przy organizacji całego przedsięwzięcia przez cały okres jego planowania, w tym zwłaszcza w kwestii koordynacji pracy usługodawców, jak i w dniu naszego ślubu, kiedy ostatecznie trzeba było uruchomić całą machinę ślubno-weselną i zmierzyć się z różnymi niespodziankami.

W dodatku, Basia biegle mówi po angielsku, co ułatwiało nam wspólne planowanie uroczystości jak i sam przebieg przygotowań w dniu ślubu.

Warto tez wspomnieć o pięknym i niezwykle praktycznym Pretty Little Plannerze, który stworzyla Basia. Informacje tam zawarte pomogły nam uniknąć kilku wpadek, jak np. posadzanie 16 latka przy stole razem z jego rodzicami.

Bardzo sie cieszymy, ze zaufaliśmy profesjonalizmowi Basi. Żałujemy nawet, ze ślub odbywa się z zasady raz w życiu, bo chętnie powierzylibyśmy jej planowanie i koordynację następnej naszej uroczystosci.

Dziękujemy Ci Basiu z całego serca i będziemy za Tobą tęsknić.

Karolina & Claudio

fot. B&B Studio

KASIA I TONY

Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebowali pomocy konsultanta ślubnego, ponieważ zdecydowaną większość czasu spędzamy za granicą, a ślub miał być międzynarodowy. Wybór Pretty Little Weddings to był strzał w dziesiątkę! Basia była z nami od początku przygotowań, a w dniu ślubu koordynowała przebieg wydarzeń. Dzięki niej wszystko było dopracowane do perfekcji, a my mogliśmy cieszyć się tym pięknym dniem. Basia jest bardzo dobrze zorganizowana, solidna i niezmiernie zaangażowana w to co robi. Potrafi podsunąć ciekawe rozwiązania i zaskoczyć nietuzinkowymi pomysłami. Basia od początku dała nam poczucie, że wszystko będzie tak jak sobie wyobrażamy i dokładnie tak było. Dziękujemy i z całego serca polecamy!

It was fantastic to work with Basia throughout the whole process of our wedding. She made the pre-wedding planning very smooth and efficient as we did not spend much time in Poland before the wedding. She worked with us in arranging all of the vendors and they all delivered a first class experience. Her communication was excellent in English. The part that we felt where she delivered, was during the day of the wedding! She made the whole day from start to finish completely stress free for us as she was on top of everything and managing us as well. She surpassed our expectations and made our special day perfect for us.

fot. Nina i Darek

MARTA I KAROL

Basia miała okazję zorganizować naszą BAJKOWĄ , lipcową uroczystość, która efektem przerosła nie tylko nasze oczekiwania, ale również zaskoczyła wszystkich gości!

Dbałość o najmniejszy szczegół, dobry gust i 200-procentowe zaangażowanie to tylko nieliczne z atutów wspaniałej Wedding Planerki!

Współpraca z „Pretty Little Weddings” to czysta przyjemność😻 Pełen profesjonalizm, a przy tym uśmiech rozładowujący w nas stres i napięcie przedślubne 🤵🏻👰

Gorąco polecam każdemu, kogo przeraża natłok obowiązków związanych z organizacja ślubu i wesela. To naprawdę bardzooo dobrze wydane pieniądze 💋

Basiu jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, nieoceniona pomoc i słowa otuchy, nawet wtedy gdy tuż przed ceremonią za oknem szalała burza 😀 Tylko Ty wierzyłaś, że będzie pięknie !

Sobańscy ! 🤵🏻👰🎉

fot. Bajkowe Śluby

IMOGEN & MAKSYMILIAN

Hey B,
Just arrived into London.
What can I say - you made our dream and vision a reality.
Over the past 8 months Maks and I have come to love working with you and we couldn't have done it without you!
Thank you for your patience, enthusiasm, caring nature and energy.
Nothing was ever to difficult and you were an absolute pleasure to work with.
I definitely felt teary 😢 saying bye to you Saturday night!
You have a very bright future ahead of you and many more beautiful weddings to create.
I hope we definitely keep in touch!
Big hug from the newlyweds - Mr and Mrs Dadej. We can’t thank you enough 💕

fot. Pieczko Pietras

MARTA I ALEKSANDER

Piękna i niezwykle profesjonalna Basia i jej Pretty Little Weddings to najlepsze, co przed ślubem mogło mi się przytrafić ! 😉

Basia, wiedząc, że jestem osobą z niewielką ilością wolnego czasu, przez niecałe 6 miesięcy, zorganizowała przyjęcie, które goście, jednogłośnie, okrzyknęli najpiękniejszym ślubem dekady. <3

Jej gust, poczucie smaku, dbałość o detale... to wszystko sprawiło, że mój ślub był ślubem moich marzeń.

Całość organizacji ślubu idealnego - który zaplanowany był w niestandardowy sposób - udało jej się do samego końca poprawić tak, że efekt końcowy, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Basia zadbała o każdy szczegół.
Przewidziała każdy scenariusz.
NIC nie mogło nas zaskoczyć! 🙂
Basiu, dziękuję za wszystko - niezliczone niespodzianki, które dla mnie zorganizowałaś, spokój ducha, który mi dałaś i za Twój bezbłędny gust, który pozwolił mi spać spokojnie!

fot. Pracownia Fotograficzna

IZABELA I HUBERT

Decyzję o zatrudnieniu wedding plannera podjęliśmy z (już) mężem w momencie kiedy dotarło do nas, że w miejscu, w którym chcemy zorganizować wesele nie ma żadnego menedżera obiektu i że nigdy nie było tam żadnej takiej dużej imprezy. Poważnym implusem była też bardzo niewielka ilość czasu na przygotowanie uroczystości (2.5 miesiąca), bo decyzję podjęliśmy spontanicznie.
Po szybkim rozeznaniu tematu wśród znajomych i licznych poleceniach zdecydowaliśmy się na spotkanie z Basią i już w trakcie spotkania oboje z mężem wiedzieliśmy, że to właśnie tej kobiecie powierzymy zaplanowanie, organizację i koordynację naszego ślubu.
Basia od razu zrozumiała i wyczuła nasze charaktery, wiedziała w jaki sposób się z nami komunikować i co najszybciej przyniesie właściwe efekty. Dzięki znajomości branży Basia szybko zadziałała, żebyśmy mogli wybrać z najlepszych podwykonawców dostępnych w tym terminie (2.5 miesiąca to naprawdę bardzo mało czasu i niewielkie szanse na złapanie tych najlepszych, a jednak się udało!).
Dzięki obecności Basi w dniu wesela mogliśmy oboje cieszyć się tym dniem w pełni i nie zajmować się kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Wszystko po prostu "się działo".
Uważam, że osoba wedding plannera przy organizacji oraz w dniu ślubu jest na wagę złota.
A Basię polecam w szczególności!

fot. Bajkowe Śluby

MONIA I KAJO

Jesteśmy z mężem fotografami ślubnymi i wiemy, ile obowiązków spada na Parę Młodą (i świadków czy rodziców) w dniu wesela. Gdy przyszedł moment planowania naszego wielkiego dnia, czując że mamy już wszystko gotowe (w myślach) i pod kontrolą, w mojej głowie powstał pomysł, by poprosić Basię o pomoc w koordynacji dnia ślubu. Zatrudnienie profesjonalisty, który zna się na ślubach jak mało kto, było strzałem w dziesiątkę! Dzięki Basi - nasi świadkowie, rodzice i my sami - mogliśmy bawić się, nie przejmując się, że o czymś zapomnimy.
Basia angażuje się w dany ślub i poświęca klientowi sto procent swojej uwagi, a to niełatwe skoro praktycznie co tydzień jest się na innym weselu 😉 Na naszym... nie byłam łatwą Panną Młodą (chociaż Baśka uważa inaczej, ja swoje wiem :D), a mimo to okazała sporo cierpliwości, ukoiła nerwy i dała pewność, że nie mam czym się martwić. Bardzo pomogła nam na kilka tygodni przed ślubem w całym zgiełku przygotowań.

Pretty Little Weddings to profesjonalizm, kreatywność, dobre porady i słowo na każdym etapie przygotowań i nieoceniony uśmiech, który mówi wszystko - ta dziewczyna będzie się cieszyć z Waszego szczęścia tak samo jak najbliższa przyjaciółka.

Jeśli potrzebujecie machnięcia różdżką na Wasze ślubne marzenia, dobrze trafiliście. Basia zna sporo dobrych zaklęć ❤

Z całego serca - polecamy!

fot. Bajkowe Śluby

JULIA I MICHAŁ

Współpraca z Basią to czysta przyjemność i świetna zabawa. Jej zdolności i profesjonalizm znacznie przewyższyły nasze oczekiwania - mieliśmy zawsze wrażenie, że nasze sprawy są załatwiane priorytetowo. Na spotkaniach z podwykonawcami czuliśmy się pewnie w jej towarzystwie. Wszystkie elementy, które koordynowała, były perfekcyjne w dniu ślubu. Basia oszczędziła nam mnóstwo stresu przez cały okres planowania, była oazą spokoju, kiedy tego potrzebowaliśmy 🙂 Ma świetny zmysł organizacyjny, ogrom empatii i cierpliwości. Każdej parze, która chce sobie oszczędzić nerwów szczerze polecamy PLW.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dzięki!

fot. Bielińscy

MANDI I MACIEJ

Basia jest niesamowitą wróżką ślubną :), bez niej nie odbyłby się Nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Sprawnie i profesjonalnie zorganizowała ślub w samym sercu Costa Blanca w Hiszpanii. Jej pomysły oraz możliwości ich realizacji są niezastąpione, a zobowiązania i zadania dla pary Młodej ogranicza do absolutnego minimum.

W miejscu ceremonii wyczarowała tak dyskretne, jednocześnie piękne dekoracje, że z Mężem nawet nie wybrażaliśmy sobie, że będziemy otoczeni przez takie cuda.

Basia była również nieocenionym wsparciem w trakcie zaślubin - podchodzi do Pary Młodej z żelazną logiką i kojącym spokojem.

Dla Nas decyzja o pracy z Basią była nieoceniona, niczego nie żałujemy i gorąco polecamy współpracę z Pretty Little Weddings! <3 🙂

fot. Mar Guzman

PAULINA I BERNHARD

Basia to osoba konkretna, skrupulatna, a przy tym niezwykle kreatywna. Już podczas naszego pierwszego spotkania Basia poświęciła mi dużo czasu i wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Odpowiadała z cierpliwością i fachowością na każde moje upierdliwe pytanie. Podczas drugiego spotkania miałam wrażenie,iż spotykam się z osobą, którą znam od kilku lat. Tym razem nie miałam już żadnych pytań, Basia była 3 kroki przede mną i wyczerpała każdy wcześniej zasygnalizowany przeze mnie temat. Krótko przed ślubem kontakt o każdej porze dnia i nocy. Jej profesjonalizm sprawił, iż w dniu ślubu byłam w stanie się zrelaksować, a nie stresować.
Perfekcjonistka, koordynatorka przez duże „K”. Szkoda, że specjalizuje się tylko w tematyce ślubnej, bo zaufałabym w każdym innym temacie. Mam nadzieję, iż za jakiś czas się ugnie i zechce zorganizować i skoordynować baby shower.

Bardzo uprzejmie w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować, iż dzień naszego ślubu przerósł - dzięki zaangażowaniu wedding planera - nasze organizacyjne oczekiwania. Goście pod ogromnym wrażeniem.

PS Mam nadzieję, iż mimo już po ślubie to zechce jeszcze nie jeden raz napić się ze mną wspólnie kawy 🙂

fot. Bajkowe Śluby

WERONIKA I MICHAEL


Z Basią mieliśmy okazję pracować przy koordynacji naszego wesela. Basia jest niesamowitą osobą! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i kreatywność! Bez niej nasz ślub nie byłby tak niesamowity jak był. Podczas spotkania czuliśmy się jakby Basia nas znała od bardo dawna, dzięki zrozumieniu, odpowiedzi na wszystkie pytania i poświęceniu nam 100% swojej uwagi, wiedzieliśmy, że Basia zmieni nasze słowa w najpiękniejszy dzień w naszym życiu i tak właśnie się stało!

Wszystko było idealnie przygotowanie, a nasza sala wyglądała prześlicznie. Dzięki niej podczas ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, tylko korzystać z dnia. Basia była zawsze krok przed nami.

Dziękujemy Ci za wszystkie ciepłe słowa, za zaangażowanie i Twój uśmiech!! 😊

Fot. Projekt35