MIŁE SŁOWA

JOASIA I MIKOŁAJ

Basia kompleksowo koordynowała nasze styczniowe wesele. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że potrzebujemy tej współpracy! Na konsultacji zarysowaliśmy koncept, w jakim chcielibyśmy świętować nasz ślub, następnie ustaliliśmy zakres współpracy, a później Basia odpaliła magię i efekt przerósł nasze oczekiwania!

Całe przygotowania do wesela były dla mnie kompletnie bezstresowe - Basia przedstawiała nam różne propozycje, a my wybieraliśmy to co nam się najbardziej podoba. Wiele z nich było kompletnie niestandardowych, więc absolutnie nie wpadlibyśmy na nie sami. Na którymś etapie byliśmy już na tyle pewni zgodności z Basią, że akcepty były formalnością bo wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy (i lepiej). Wszyscy (dosłownie) podwykonawcy, których wybrała Basia byli niesamowici - profesjonalni, pełni energii i w 100% w naszym klimacie.

Ważne jest też to, że Basia oprócz organizatorki była też naszą niezawodną hype manką i razem z nami cieszyła się z tego, co wspólnie szykujemy!

W samym dniu ślubu Basia była ostoją spokoju, dzięki której ja mogłam cieszyć się przygotowaniami, popijaniem Prosecco i wyczekiwaniem na ceremonię. Potrafiła załatwić wszystko i to z uśmiechem na twarzy. Przez cały czas służyła pomocą nie tylko nam, ale i Gościom, którzy też wielokrotnie zachwycali się tym jak wypełniała swoją rolę. Elementem, który mnie bardzo rozczulił, był moment już w środku wesela, gdy Basia podeszła i zapytała czy jem. 😅 Ja odpowiedziałam że tak, tak, cały czas! Po czym Basia mówi: ok, to mów co zjadłaś. I tym sposobem okazało się, że jednak byłam częściej na parkiecie niż przy stole więc Basia zabrała mnie na wycieczkę po bufetach. 😅 To takie niby nic, ale dla mnie wzrusz na maxa bo dbała o nas od początku do końca.

Polecam wszystkim Parom Młodym współpracę z Basią - ja sama nie wyobrażam sobie ślubu bez niej i mam nadzieję, że jak będziemy hucznie świętować 10 rocznicę, to Basia też będzie z nami. 🙂

Basiu, jesteśmy Ci Forever-wdzięczni za nasz Foreverland ! 🩷

fot. Bajkowe Śluby

ANGELA I BARTEK

Basiu!
W przeciwieństwie do wszystkich, którzy sugerowali nam jak bardzo się stresujemy w okresie przygotowań lub będziemy się stresować w dniu ślubu tylko my wiemy, że jedynymi uczuciami, które nam towarzyszyły była ogromna radość i wzruszenie, a stres został zredukowany do absolutnego minimum. To wszystko głównie Twoja zasługa, bo w każdym momencie wiedzieliśmy, że wszystko jest dobrze zaplanowane i ktoś ciagle nad nami czuwa, aby ugasić wszelkie pożary zanim jeszcze się pojawią. Gdybyśmy mieli jednym słowem określić co dała nam współpraca z Tobą, to byłby to spokój, który w dniu ślubu jest bezcenny, bo pozwala się skupić na rzeczach najważniejszych.
Podczas okresu przygotowań zawsze służyłaś dobrą (i błyskawiczną!) radą, a w dniu ślubu wraz z Natalią zawsze byłyście tam, gdzie akurat potrzebowaliśmy Was my, nasi Rodzice czy ktoś z naszego ślubnego Dream Teamu.
Nawet przedłużająca się ceremonia i niemal godzinne opóźnienie nie wytrąciło nas z równowagi, bo wiedzieliśmy, że zrobisz tak, żeby było dobrze 🙂 i było!
Dla nas było najpiękniej 🤍
Dzięki Tobie nie tylko my, ale tez Twiggy miała day of her life! 🐶🤍
Wiemy, że byliśmy Twoją ostatnią Parą sezonu ’23 i mamy nadzieję, że dobrze, go zakończyliśmy 🤍 Cieszymy się, że nie postanowiłaś zakończyć go tydzień wcześniej, mimo że w dniu naszego ślubu obchodziłaś Urodziny 🥹
Dziękujemy Ci za wszystko, decyzja o współpracy z Tobą była jedną z najlepszych decyzji 😎 życzymy dużo odpoczynku i zawsze dobrych ludzi w Twoim otoczeniu!
PS. Na pamiątkę naszej super współpracy wysyłamy wspólne zdjęcie 😃
Ściskamy najmocniej i przesyłamy buziaki,
Angela, Bartek i Twiggy 🤍🤍🤍

fot. Gałązka Fotografia

JAGODA I MICHAŁ

Basia, tak naprawdę nawet nie wiem co mam Tobie napisać i jak podziękować. Przez te 1,5 roku przygotowań nie zostawiłaś mnie samej ani razu. Zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Było to najlepsze wesele na jakim byłam w życiu i takie też słyszałam opinie od innych gości. Jak weszłam na sale to odebrało mi mowę. Goście dotykali kwiaty i pytali się czy one są sztuczne. Nie żałuje żadnej decyzji, nawet tych w których dałam Tobie wolna rękę- czarny tort no poszalałaś grubo ale było warto. Efekt wow został osiągnięty. Każdy podwykonawca, którego poleciłaś był strzałem w 10. Uważam, że byłam bardzo wymagająca panna młodą (panny już chyba tak maja 😀) mimo to sprostałaś moim wszystkim oczekiwaniom. Bez Ciebie to wszystko by się nie udało. Jesteś jedyna i niezastąpiona. Już tęsknie za naszymi mailami.
Dziękujemy Tobie jeszcze raz ❤
Jagoda i Michał

fot. Bajkowe Śluby

MARTA I KWANGHYUN

Basiu dziękujemy ❤❤❤ to było absolutnie przepiękne wesele, naprawdę przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Jak weszliśmy na salę odebrało mi mowę 😃 K też był zachwycony, a jego niełatwo jest wprawić w zachwyt haha Dziękuję, że czuwałaś i zadbałaś o każdy detal i zabrałaś mi te wszystkie organizacyjne nerwy z barków 😉 dzięki też za zdjęcia z sali i zajawkę, właśnie wróciły do nas te wszystkie emocje❤

fot. Just Wedding Stories

AGATA I ARMAND

Basiu jeszcze raz dziękujemy za całą pracę jaką włożyłaś w organizację naszego wesela 🙏 było po prostu perfekcyjnie ! Już po naszej pierwszej rozmowie wiedziałam że czujesz nasz klimat i rozumiesz jak wyobrażamy sobie nasze wesele 🫠 i rzeczywiście było dokładnie tak jak chcieliśmy: wszyscy podwykonawcy byli strzałem w dziesiątkę, dekoracje po prostu zwaliły mnie z nóg 😍 były takie jak sobie wymarzyłam. Nasi goście są bardzo zadowoleni i wszyscy chwalili super organizację 😊 nasza córeczka również była pod super opieką podczas wesela a my mogliśmy się w spokoju bawić 🥹nie wyobrażam sobie organizacji tego wesela bez Ciebie ! Dziękujemy!
Agata, Armand i Anne-Sophie

fot. Just Wedding Stories

MAGDA I MARCIN

Wyobraźcie sobie, że pracujecie 24h na dobę. Macie swoje lata, ale chcecie aby ten jeden jedyny dzień był spoko przeżyciem. Basię poznałam na konsultacji ślubnej. Chciałam, żeby przygotowała mnie do rozmowy z managerką restauracji, w której mieliśmy ślub. Bo przecież nikt „normalny” nie wie jak to wszystko powinno wyglądać, o co zapytać, na co zwrócić uwagę, czy warto upierać się w konkretnych sprawach, a jak tak to w jakich?! Jeden wielki mętlik, w tym jakże zajętym życiu. Kto tak nie ma? Człowiek chciałby, aby ten dzień minął miło i przyjemnie, a nie w chaosie, biegu i braku możliwości skupienia się na jednej rzeczy… na sobie, bo w końcu to jest nasz dzień!
To 1,5h było najbardziej efektywne w moim życiu - wiedziałam, co, gdzie, jak… na spotkaniu prawie nie dopuściłam menadżerki do głosu 😅. I ta jedna rozmowa sprawiła, że byłam pewna… TAK chcę mieć Baśkę przy sobie.
Spokojnie mogę powiedzieć, że był to najwspanialszy dzień w moim życiu. Wiele spraw miało w tym swój udział, ale wszechobecna beztroska była możliwa właśnie dzięki niej. Oboje czuliśmy ten dzień w pełni, mogliśmy doświadczać każdej z jego chwil. Basiu, Jago pytała na jakiej następnej imprezie będziesz nam towarzyszyć? 😂 Ściskamy Cię z całego serca i życzymy, aby każdy następny „Twój” ślub sprawiał tyle samo radości co nam ❤

fot. Bajkowe Śluby

ADRIANNA I MARCIN

Superbohaterko Basiu 💕
Dziękujemy Ci za cały, okrągły rok znajomosci i wspólnych przygotowań. Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za przejęcie całego ciężaru organizacji na siebie. Bez Ciebie to nie miało prawa zaistnieć. Dziękujemy Ci za dobranie nam całej ekipy wspaniałych ludzi pełnych zajebistości, życzliwości i profesjonalizmu, za sprawną jak błyskawica wymianę informacji, za gaszenie wszelkich kryzysów w nanosekundę i Twój girlbossvibe. Wszyscy mi zawsze opowiadali, że przygotowania do ślubu to kupa stresu i nerwów, a dla nas to była tylko kupa śmiechu, wspólnych spotkań, jedzonka i drineczków ✨💕

A z perspektywy babskiej panikary -> Dziękuję Ci za to, że poza wykonywaniem swojej pracy w sposób turbo profesjonalny byłaś także obok i otaczałaś mnie cierpliwością, wyrozumiałością i spokojem podczas wysłuchiwania wszystkich moich obaw i dylematów. Dziękuję za opijanie sukni ślubnej pyszną kawką oraz za „Bejba” na rozgromienie stresu w dzień ślubu. To będzie mój hit wesela 🤣 Masz ogromne serce do swojej pracy i do ludzi, tego nigdy nie przestanę w Tobie uwielbiać 💕 W takim gronie to poważnie się zacznę zastanawiać czy nie wyprawić wesela drugi raz 🤣

fot. Bajkowe Śluby

DOROTA I TOMEK

(…)Na kilka dni przed weselem ludzie pytali…nie stresujesz się? Co ty taka spokojna? Zaraz wesele a ty jeszcze w pracy!!?
A ja ze skromnym uśmieszkiem na twarzy odpowiadałam, że wszystko pod najlepszą kontrolą… czyli w rękach Basi!!! Od samych przygotowań, po dobieranie podwykonawców, zamówienie odpowiedniej papeterii, dopilnowanie płatności, Basia była z nami, czułam jej obecność mimo że dzieliło nas 200 km. Pomagała, podpowiadała, tłumaczyła…bylismy w ciągłym kontakcie. Wybrałyśmy najlepszą ekipę do zadań specjalnych, czego dowodem był dzień ślubu i wesele. Z ręką na sercu stwierdzam, ze to byl najpięknieszy dzień naszego życia. Było idealnie. Dzięki Basi i jej koordynacji niczym się nie przejmowaliśmy, mogliśmy się bawić i czerpać z tego dnia jak najwiecej! Cieszę się, że trafiliśmy na siebie 🥰 polecam całą sobą, PLW ❤

fot. Ola Kolanowska Photography

RÓŻA I SEBASTIAN

Basiu, tak długo się zbieraliśmy żeby coś napisać, bo tak ciężko streścić nasze uczucia w kilku zdaniach! 🥺 Byliśmy w związku na odległość przez kilka lat, całe liceum jako małolaci wyobrażaliśmy sobie wspólną przyszłość, kiedy tak naprawdę dzieliło nas 1000 kilometrów... Czemu o tym wspominam? Bo wtedy już pojawiłaś się Ty! Czytałam Twój blog, oglądałam widea na YouTubie i już otulona marzeniami wyobrażałam sobie ten dzień💖 no i w 2019 Sebastian się oświadczył! Tyle się Ciebie naoglądałam i naczytałam że stwierdziłam, że planowanie ślubu pójdzie nam ot tak! Znaleźliśmy sale... I na tym się skończyło, kiedy do przeazalizowania były pierwsze umowy😂 gdy zauważyliśmy, że nie cieszymy się planowaniem tak, jak chcieliśmy, od razu pomyślałam o Tobie😊 no i od tego momentu wszystko szło tak, jak sobie to wymarzyliśmy💖 bardzo miło wspominamy każdego skypa z pieskami i milionami cennych rad🐕 zawsze dawałaś radę, gdy w naszej głowie było tylko "Basiu ratuj!"😄 gdybyśmy cofnęli się w czasie, wybór co do Ciebie byłby dokładnie taki sam! To cudowne móc cofnąć się wspomnieniami do tego dnia i po prostu stwierdzić, że nic by się nie zmieniło! 🥺 Dzięki Tobie mogliśmy w pełni cieszyć się sobą, a atmosfera miłości, szczęścia i luzu przelała się na wszystkich wokół💖 zadbałaś o każdy szczegół, o którym my byśmy nawet nie pomyśleli! Rodzice po weselu stwierdzili, że oni już nie widzą opcji wesela bez "weselnej wróżki" Basi 😍 dziękujemy za dwa lata planowania, ten wielki dzień i pełen profesjonalizm🥰

fot. RM Wedding Reporters

ANIA I DAREK

Basiu! Było cudownie ❤ Bardzo, ale to bardzo Ci dziękujemy za wybór zespołu - wszyscy bardzo chwalili, co też potwierdza pełen parkiet. Za fotografa - jej spokój podczas robienia zdjęć, podczas przygotowań był mi potrzebny 🙈 Za Alicję i jej prześliczne dekoracje, sala i ścianka wyglądały wspaniałe 🤩 Za to, że opieprzalas mnie, że wychodziłam bez płaszcza na dwór 😘 I przede wszystkim za to, że pomimo delikatnego stresu, nie musiałam myśleć o weselu, bo wiedziałam, że na pewno masz wszystko pod kontrolą ❤ Nie wyobrażam sobie tego dnia bez Twojej pomocy! Jesteś najlepsza i niezastąpiona 🥰❤ Dziękujemy ❤❤❤

fot. Just Wedding Stories

EDYTA I ADRIAN

Basia była dla nas prawdziwym weselnym aniołem stróżem, który dbał o każdą najmniejszą sprawę związaną z tym szczególnym dniem. Dzięki niej czuliśmy, że wszystkie przygotowania przebiegają zgodnie z planem, jej obecność odjęła nam naprawdę duuużo stresów z tym związanych. Zawsze dbała, żebyśmy czuli się odpowiednio zaopiekowani, a w dodatku jest szczerą osobą, która nie bała się powiedzieć, kiedy błądziliśmy:) Każdy z poleconych przez nią podwykonawców okazał się strzałem w dziesiątkę 🔝 Kochana, dziękujemy, że dzięki Tobie ten dzień był najlepszym dniem w życiu!
E & A

fot. Bajkowe Śluby

ANIA I KONRAD

Nasza współpraca z Basia od początku była profesjonalna, już od pierwszych kilku minut konsultacji wiedziałam, ze wybór Basi jako naszej koordynatorki dnia ślubu to strzał w dziesiątkę ❤ Scenariusz dnia ślubu dopięty na ostatni guzik, ogarnięcie wesela na 150 gości nie było łatwą sprawą, a doświadczenie, profesjonalizm Basi i wspaniale pomysły na organizacje wesela były dla nas w tym dniu nieocenione. Czułam, ze jesteśmy w dobrych rękach i nie myliłam się 😍 Dziękujemy za wsparcie, wiadomości wymieniane tak naprawdę o każdej porze dnia i nocy, herbatkę dla mojej babci w trakcie uroczystości, prasowanie szlafroczków i welonu i wiele wiele więcej ❤ Nasze wesele przerosło nasze oczekiwania, my, nasi rodzice i goście byli zachwyceni, dziękujemy!!

fot. Dwa Spojrzenia M&P

JULIA I MACIEJ

Hej Basiu,
chcielibyśmy bardzo Tobie podziękować!
Jesteś niesamowita i niezastąpiona.
Nie wyobrażamy sobie tego dnia i przygotowań do niego bez Ciebie💋
Wszystko na weselu było dopięte na ostatni guzik i dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy jakbyś czytała nam w myślach!
Najpiękniejsze jest to, że już podczas przygotowań, wiedzieliśmy, że na jednej imprezie z Tobą się nie skończy.
Już zazdrościmy tych pięknych wesel parom, które zdecydują się na współpracę z tobą ! Z pewnością ich wesela będą jak z bajki, tak jak nasze 😍
Kochamy Cię nie tylko za to co dla
nas zrobiłaś ale tez za to jaką jesteś osobą!
Nie zmieniaj się ❤
Twoja Julia i Maciej 👰🏽‍♀🤵🏽‍♂️

fot. Migawki

POLA I HUBERT

Nasza przygoda z Basią trwała prawie dwa lata i musimy przyznać że nawet gdybyśmy byli na miejscu w Polsce to nie zmienilibyśmy decyzji o współpracy. Spokój, poczucie bezpieczeństwa, że ktoś czuwa nad tym co powinno być zrobione w odpowiednim czasie naprawdę zdejmuje stres związany ze ślubem z pary młodej niemal całkowicie. Nie wspominając o tym że nawet nie musieliśmy przejmować się szukaniem dekoracji ponieważ Basia doskonale wiedziała co będzie pasować do tematu przewodniego naszego ślubu (Harry Potter). Jeżeli ktoś zastanawia się czy Basia jest potrzebna w dniu ślubu to nie ma nad czym. Jej obecność pomogła nam niesamowicie, nie musieliśmy stresować się, że gdzieś na siebie wpadniemy (first look odbył się w kościele), cały dzień zaplanowany był przez Basię perfekcyjnie my tylko musieliśmy stawić sie o odpowiedniej godzinie. Nawet gdy był problem z wiankiem dziewczyny załatwiły mi nowy w przeciągu 30 minut. Nie wspominając już ile obowiązków zdejmuje to z głowy świadków, którzy mogą całkowicie oddać się zabawie z parą młodą!

Basiu bardzo dziękujemy za całą pomoc i polecamy wszystkim z głębi serca współpracę z Tobą.

fot. Magdy zdjęcia

MALWINA I TENICSON


Udział Basi w całej naszej ślubnej przygodzie jest nieoceniony.

Planowanie wesela na odległość nie jest łatwym zadaniem.

Obawialiśmy się, ze pomimo naszych największych starań ten wymarzony dzień nie będzie wyglądać tak jak byśmy chcieli, dlatego decyzja o zatrudnieniu profesjonalnej wedding plannerki była bardzo właściwa.

W trakcie przygotowań Basia pomogła nam się skupić na istotnych kwestiach, często nakierowywała nas i ułatwiała podejmowanie decyzji. Z worka pełnego pomysłów selekcjonowała na co warto zwrócić uwagę, a czym się nie przejmować. Basia jest wybawieniem dla osób niezdecydowanych oraz często zmieniających zdanie!

Przed weselem Basia szczegółowo zaplanowała cały dzień od przygotowań do oczepin. Była również w kontakcie ze wszystkimi podwykonawcami. Dzięki temu mogliśmy skupić się na sobie i naszych gościach.

Dzień ślubu był dla nas wielkim przeżyciem i od samego rana towarzyszyły nam niespodzianki. Basia jest profesjonalistką w swoim fachu. Sytuacje, które nas rozpraszały, były pod jej całkowitą kontrolą. Z zegarkiem w ręku i oczami dookoła głowy Basia koordynowała wszystko, co się działo.

Ten dzień był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Był idealny, a kwestie nieidealne jak: Pan Młody zapominający garnituru, zagubiony klucz do pokoju Pary Młodej czy wbiegający na parkiet nasz syn Max w trakcie pierwszego tańca, stworzyły ten dzień niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, który zapamiętamy na zawsze!

Dziękujemy Tobie Basiu, ze byłaś częścią naszej przygody. Jesteśmy szczęśliwi, ze Tobie zaufaliśmy.

Malwina, Tenicson i Max 🙂

fot. Little Stories by Ania Jankowska

ALDONA I JOSE


Hej Basia,

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za fenomenalną współpracę przez ostatnie ponad 2,5 roku! Dzięki Tobie nawet dwie zmiany daty wesela ze względu na covid nie były takie straszne! Zawsze bardzo realnie podchodzilas do tematu żeby oszczędzić nam , gościom i dostawcom niepotrzebnych stresów. Planowanie wesela na odległość z innego kraju też było dzięki Tobie możliwe!

Koordynacja dnia wesela przez Ciebie, to kolejna z lepszych decyzji jakie podjęliśmy. Nie musieliśmy się martwić o nic! Wszystko przebiegło świetnie i udało nam się cieszyć z tego dnia w pełni.

Dziękujemy za pełen pełen profesjonalizm i wsparcie w trudnych momentach! Będziemy tęsknić za Tobą i twoimi pieskami na Skype!

Buziaki
Aldona i Jose

fot. Pytlik&Bąk

JOANNA I TOMEK

Współpracę z Basią nawiązaliśmy w marcu 2021 roku – wesele mieliśmy we wrześniu 2021 roku. O działalności Basi dowiedzieliśmy się z profilu Magdy Stanek z MYTUJEMY, dla której Basia organizowała wesele i wystrój ze zdjęć z tego wesela nam się bardzo spodobał.

Współpraca z Basią przerosła nasze wszelkie oczekiwania. Już teraz po weselu wiemy, że nie wyobrażamy sobie organizacji wesela bez pomocy profesjonalnej wedding plannerki, jaką w 100% jest Basia. Basia przez cały okres współpracy pomagała nam w zatrudnieniu odpowiednich wykonawców, a także konsultowała z nimi wszystkie szczegóły świadczenia przez nich usług na weselu.

Dzięki Basiu zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu przed weselem, bowiem to Basia kontaktowała się z wszystkimi wykonawcami i udało nam się uniknąć przedweselnego stresu, gdyż wiedzieliśmy, że pozostajemy pod opieką profesjonalisty, który zadbał o każdy najmniejszy szczegół organizacji wesela.

Basiu, jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji tak ważnej dla nas uroczystości!

fot. Ola Gruszka

NATALIA I JAMES

Termin ślubu oraz wesela, to niewątpliwie jeden z tych dni, w których chcemy żeby wszystko było perfekcyjne. Wcześniej będąc jedynie gośćmi na podobnych imprezach nie zdawaliśmy sobie sprawy z sumy detali, które składają się na efekt. Nie sposób wymienić wszystkiego o czym trzeba pomyśleć podczas tego przedsięwzięcia. Współpraca z Basią pozwoliła nam wszystko uporządkować i przede wszystkim w dniu wesela myśleć wyłącznie o tym co właśnie wspólnie przeżywamy. DziękI!

fot. Olga Jędrzejewska Photography

KLAUDIA I TOMEK

Gdybym miała powiedzieć, dlaczego warto zainwestować w wedding plannera, to dlatego, żeby się nie stresować. Basia dopięła wszystko na ostatni guzik, zadbała o sprawy, o których nawet bym nie pomyślała, idealnie rozpisała harmonogram dnia i była przy nas przez cały czas. Ale nie tylko przy nas, razem z Alicją zadbała o gości i podwykonawców. Ślub to spore przedsięwzięcie i to wsparcie okazało się kluczowe.
Basiu, dziękuję Ci, za każdą szklankę wody, poprawienie fryzury i polecenie najlepszych podwykonawców. Twoja obecność zagwarantowała mi spokój, a tego nie da się przecenić.
Ściskamy 🤍

fot. Projekt35 Photography

ASIA I MARCO

Nie jest łatwo napisać „miło” o Basi, żeby nie zabrzmiało to zbyt banalnie a naprawdę wyraziło naszą wdzięczność i zachwyt nad jej pracą.
Basia od pierwszego spotkania sprawiła, że poczuliśmy się ważni. Organizacja ślubu i wesela w Polsce mieszkając za granicą to nie lada przedsięwzięcie ale mając przy boku taką czarodziejkę wszystko jest możliwe. Basia gromadziła wszystkie nasze pomysły, marzenia, życzenia, uzupełniała je i składała niczym puzzle w całość, która swoim pięknem przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W dniu ślubu nie musiliśmy się niczym przejmować, Basia zawsze była krok do przodu, odpowiadała nim padło pytanie, reagowała nim pojawił się problem dzięki czemu i my i nasi najbliżsi mogliśmy po prostu być i celebrować ten dzień.
Jeśli się zastanawiacie czy potrzebujecie Wedding Plannera i czy powinna to być Basia to odpowiedź brzmi tak! I nie dlatego, że to modne albo żeby stworzyć ślub jak z Pinterest. Oddanie organizacji w recę profesjonalistki da Wam spokój, komfort i sprawi, że będziecie mogli się skupić na tym co najważniejsze, czyli na sobie! Dziękujemy ❤ A+M

Words do not describe how happy we were to have Basia planning our wedding. From the first meeting she was there for us to answer all our silly questions and provide us with the right things to decide at the right time. We had really fun working with her over the last 15 months, we had a few face to face meetings in Poznan (always at very nice locations btw), some Skype calls and a lot of E-Mails going back and forth. Basia made it easy for us not to worry and it all concluded in a perfect day for us. Since we live abroad and our guests travelled also from various locations, it was important for us to create an atmosphere where everyone feels welcome and can concentrate on celebrating with us. It felt like Basia was one of our guests, while pulling all the strings in perfect harmony.
Thank you for the good time and making this unforgettable day possible! A+M

fot. Little Stories

MAGDA I RADEK

Kochana Basiu!

Baaaardzo dziękujemy za pomoc. Wszystko wyszło cudownie! Wesele okazało się hitem! Cały czas spływają do nas informacje, że zabawa była wyśmienita i dawno się tak fajnie ludzie nie bawili ❤ Było idealnie, tak jak chcieliśmy. Nie zmieniłabym niczego w tym dniu! Nie wiem jak to zrobiłaś, bo sama nie miałam nigdy wyobrażenia jak ten dzień miałby wyglądać, ale Tobie udało się zorganizować nasze idealne wesele ❤❤❤
Poza tym wszystkie osoby, które nam poleciłaś to był strzał w 10! Dziękujemy 🥰

Ściskamy Cię mocno i jeszcze raz dziękujemy!

fot. Just Wedding Stories

JULITA I PIOTR

Basiu ❤
Brak słów na to jaką wykonałaś robotę! Organizacja wesela stała się dla nas dużo łatwiejsza, a niemożliwe stawało się możliwe!
Przede wszystkim pragniemy podziękować, że tak szybko i skutecznie odpowiadałaś na wszystkie nasze potrzeby, niezależnie od dnia i godziny. Mało tego, odpowiadałaś na potrzeby, o których sami jeszcze nie wiedzieliśmy!
Nasz ślub i wesele był dla nas spełnieniem marzeń, a nawet czymś więcej i to wszystko bez grama stresu. Jeśli miałabym wrócić do czasu, w którym podejmowałam decyzję o współpracy z Tobą, nie zmieniłabym jej - zrobiłabym to jeszcze raz!
Z Tobą przy boku nie ma się o co martwić ❤

fot. DreamEye Studio

ADRIANA I KAROL

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Tobą bez rozmowy telefonicznej!!! Sposób i treści, które prezentowałaś były takie MOJE! Nasze wesele było piekielnie wymagające (1. Radom, 2. 3 dni, 3 oddzielne imprezy, 3. geniusz chaosu - JA! :)) zawsze w Twoim towarzystwie czułam się pewnie, zrealizowaliśmy wymarzone wydarzenie. Obydwoje mamy w sobie ogromne poczucie kontroli, które towarzyszy nam na codzień, a w tych najważniejszych chwilach wyłączyliśmy się i świetnie bawiliśmy. Precyzyjny plan, Twoja czujność, uwaga, zainteresowanie i długie godziny pracy sprawiły, że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z perspektywy dnia dzisiejszego uważamy, że obecność koordynatora na weselu to jedyny sposób na przeżycie tego dnia. Dobre wzajemne poznanie się zagwarantowało, że ani zdanie babci ani mamy nie zakłóciło godziny podania tortu, a dziadek przyjął jeszcze jedną wnuczkę. Cudownie, że na Ciebie trafiliśmy! Nie mogło być lepiej 😊

fot. Marek Podolczyński Ślubne Historie

WERONIKA I MICHAŁ

Współpraca z Basią była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć podczas planowania naszego ślubu i wesela. Ale nie wiedzieliśmy tego od razu. Przekonaliśmy się o tym w trakcie planowania całego przedsięwzięcia i podczas samej uroczystości, ale przede wszystkim, gdy na trzy tygodnie przed terminem całe wesele zawisło na włosku (chociaż nie ukrywam, że opowiedziana przez Ciebie na pierwszym spotkaniu historia o wywożeniu z obiektu weselnego sztucznych kwiatów taczką też mnie kupiła:D).

Podczas planowania ślubu i wesela Basia zadbała o każdy szczegół. Poleciła świetnych podwykonawców, którzy wręcz przebili nasze oczekiwania, rozwiewała wątpliwości, odpisywała na miliony wiadomości. Zaoszczędziła nam wiele czasu i niepotrzebnego stresu. Pomogła zaplanować plan Z, który niespodziewanie musieliśmy wprowadzić w życie. I dosłownie uratowała nam imprezę. Dzięki Niej w dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, mogliśmy się cieszyć chwilą i wspaniale bawić. Z pomocą Basi zaplanowaliśmy wesele na naszych zasadach i zapamiętamy je jako najlepsze, nie tylko w tym sezonie!

Basia to konkretna, zdecydowana, ale przede wszystkim zaangażowana i życzliwa osoba. Jest profesjonalistką, która zna się na rzeczy.
Basiu, dziękujemy Ci z całego serca (Ty wiesz za co <3) i polecamy współpracę z Tobą, bo jesteś po prostu świetna w tym, co robisz!

fot. Agata Grządzielska

AGNIESZKA I ŁUKASZ

Współpraca z wedding planerem to była jedyna rzecz jakiej byliśmy pewni od samego początku naszej drogi z organizacją wesela.
Na Pretty Little Weddings trafiliśmy bardzo szybko, podczas przeglądania Instagrama, a po pierwszym spotkaniu byliśmy już zakochani,
okazało się, że nasze gusta są bardzo podobne, przez co Basia praktycznie od razu wyczuła czego oczekujemy od naszej uroczystości.
W konsekwencji zasypała nas mnóstwem cudownych pomysłów (łącznie z wypożyczeniem swojej całej roślinnej kolekcji), które pozwoliły na zorganizowanie wspaniałego ślubu i wesela.
Przez cały okres planowania mogliśmy być spokojni ponieważ Basia zajmowała się każdym szczegółem i wszędzie była o kilka kroków przed nami trzymając rękę na pulsie.
Również w dniu ślubu mogliśmy skupić się wyłącznie na nas ponieważ wiedzieliśmy że wszystko zostanie upilnowane i dopięte na ostatni guzik. Kiedy ciągle przedłużane obostrzenia zakazujące wesel (maj 2021…) wprowadzały
nas w zrezygnowanie, Basia dzieliła się swoją niewyczerpaną, pozytywną energią, z miejsca proponowała plan B i cały czas zapewniała nas że wszystko się uda.
Tak się stało, z pomocą PLW udało się zorganizować najpiękniejszy ślub i cudowne kameralne wesele o jakim marzyliśmy.
Basiu, dziękujemy!

fot. Just Wedding Stories

ASIA I SEBASTIAN

Decyzja o podjęciu współpracy z wedding plannerem była spontaniczna. Zupełnie przypadkowo trafiliśmy na profil Basi na Instagramie, a następnie umówiliśmy się na spotkanie. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy już oboje, że profesjonalne wsparcie ułatwi nam organizację naszego ślubu i wesela. Nie szukaliśmy dalej, bo Basia urzekła nas swoimi pomysłami, doświadczeniem i optymizmem. Sami wybraliśmy jedynie dzień (szczęście, że termin u PLW był dostępny) i miejsce - przepiękna stodoła Folwarku Wąsowo. Zdecydowaliśmy się na kompleksową organizację, czyli pomoc w wyborze i kontakt z większością usługodawców oraz na koordynację dnia naszego ślubu i wesela. Tę opcję polecamy najbardziej, gdyż duża część obowiązków leżała po stronie Pretty Little Weddings. Basia skrupulatnie dopilnowywała terminów i na bieżąco przypominała nam o różnych decyzjach. Mieliśmy spore oczekiwania i dużo pomysłów (również tych „na ostatnią chwilę”), które Basia ze stoickim spokojem przyjmowała i umiejętnie dopasowywała do wspólnie wybranego stylu albo podpowiadała najlepsze z możliwych rozwiązań. Jestem osobą bardzo wymagającą i zwykle trudno sprostać moim oczekiwaniom, ale Basia udowodniła, że jest to możliwe. Polecone firmy w pełni spełniły nasze oczekiwania, a efekt końcowy pozytywnie nas zaskoczył. Bardzo doceniamy pomoc i doradztwo w sprawach, które nie zostały ujęte w umowie. Basia zawsze służyła pomocą i radą. W dniu ślubu i wesela Basia nad wszystkim panowała - była naszym drogowskazem i dobrą duszą. Nie musieliśmy się niczym przejmować, co pozwoliło nam myśleć wyłącznie o sobie, a z problemami, które na pewno się pojawiły, dzielnie uporała się Basia. To dzięki Basi zaoszczędziliśmy czas i nerwy związane z przygotowaniami!!! To była cudowna przygoda i współpraca, którą zawsze będziemy miło i z utęsknieniem wspominać.
Z całego serca dziękujemy i szczerze polecamy!
Asia&Sebastian

fot. Pieczko Pietras

KLAUDIA I PAWEŁ

Nasz kontakt z Basią zaczął się od jej organizera ślubnego. Było w nim wszystko co potrzebowaliśmy, dzięki czemu zaczęły się nasze wstępne przygotowania. Lista gości - gotowa, lista trzystu atrakcji - gotowa, ale w pewnym momencie musieliśmy zejść na ziemię, dzięki czemu postanowiliśmy się zgłosić do Basi o pomoc (przynajmniej tak myśleliśmy bo pomysły nagle się podwoiły..).

Basia ze swoim doświadczeniem już po kilku rozmowach wiedziała jak chcielibyśmy, by to wyglądało. Pierwszy obiekt który nam pokazała był tym, o którym marzyliśmy, nie zmieniło się to nawet po odwiedzeniu innych, tak samo było z całą resztą, DJ, kamerzysta, fotograf, barman, Basia za każdym razem trafiała w nasz gust dzięki czemu nie musieliśmy już niczym się przejmować.

Przez ponad dwa lata bardzo umiejętnie potrafiła nas naprowadzić na to, co jest możliwe do wykonania, a co niekoniecznie. Wspierała nas podczas tego roku, gdzie wszystko mogło się zmienić diametralnie z powodu pandemii.

I tak zaczął się ten dzień w którym dzięki Basi było wszystko na 100% przygotowane. Kompletnie niczym nie musieliśmy się przejmować, Basia jak ninja latała między stolikami upewniając się, że wszystko jest magiczne. Do dziś ten dzień zostaje w naszych sercach jako najlepsze wesele, a wszystko dzięki tobie Basiu. Dziękujemy !

PS. Mała informacja od gości: ”Ciężko będzie przebić to wesele” 💕

fot. Just Wedding Stories

MAGDA I MIKOŁAJ

Przed organizacją ślubu nie zastanawiałam się nad zaangażowaniem do samego procesu wedding plannera. Zresztą… ja wtedy nie miałam zielonego pojęcia, co to jest za zabawa! Po pierwszym spotkaniu z Basią dotarło do mnie: cholera, potrzebujemy pomocy. Basia okazała się naszym światełkiem w tunelu, dobrym magnesem przyciągającym kolejne kroki! Podpowiedziała dobre praktyki, podzieliła się swoim ogromnym doświadczeniem, pomogła zaplanować ten jeden dzień do perfekcji. Dzięki jej obecności wiedziałam, że wszystko się uda, a nasza rodzina będzie mogła na luzie cieszyć się tym dniem, bez konieczności pilnowania harmonogramu. Basia była dla mnie zawsze: na 2 dni przed, kiedy wysypał się jeden z usługodawców, pomogła szybko znaleźć zastępstwo (i to najlepsze!) Wysłuchiwała moich żali, piła ze mną piwo, odbierała smutne telefony (gdy pojawiały nie kolejne obostrzenia, dar 2020), cisnęła na mailu, by kończyć kolejne zadania z listy, myślała o detalach, o których nikt nie miał pojęcia. W dzień ślubu wniosła ogromną energię od samego ranka, dbając o KAŻDEGO. Najmniejsza prośba, którą w szale przekazywałam Basi na kilka godzin przed uroczystością, była przez nią odnotowana i spełniona. To konkretna, bezpośrednia , profesjonalna wedding plannerka i przede wszystkim - ciepła osoba, z która można konie kraść. Dziękujemy całą ekipą za ogromne wsparcie, zaangażowanie, o którym mi się nie śniło i pewność, która wniosłaś od samego początku. Pewność, że będzie najpiękniej. I z odrobiną funu, a jakże! Buziaki od M&M i całej familii!

fot. Bajkowe Śluby

NIKOL I BEN

Mówiąc szczerze decyzja na współpracę z Basią to była najlepsza decyzja całego planowania naszego wesela. Była z nami od początku do samego końca, dbając o najmniejszy szczegół o którym sama w całym tym zamieszaniu nawet bym nie pomyślała. Od pierwszej rozmowy na skype wiedziałam, ze będziemy się dobrze dogadywać i ze jest to osoba, której mogę zaufać. Basia była zawsze dostępna i szybko odpowiadała na wszystkie moje pytania i zmartwienia.

W dniu uroczystości Basia była gotowa chyba najwcześniej ze wszystkich do działania. Wszędzie było jej pełno. Wesoła, cały czas uśmiechnięta a przy tym mega profesjonalna i zorganizowana. Goście byli zachwyceni jak „gładko” wszystko ze sobą współgrało. Do teraz nawet nie wiem, czy były jakiekolwiek problemy podczas całego dnia, bo wszystko było załatwione zanim do mnie dotarło. Nawet gdy materiał w sukience mi się rozciągnął i potykałam się o niego w tańcu to w oka mgnieniu, bez stresu i z pomocą mini zestawu do szycia wróciłam na parkiet żeby dalej cieszyć się imprezą.

Podsumowując:
Jeżeli jesteś osobą, która strasznie się wszystkim stresuje jak ja to taki wedding planner jak Basia jest ci niezbędny! Profesjonalna w każdym calu i niesamowicie „życiowa”!

fot. Happy Moments Studio

KAROLINA I CLAUDIO

Organizacja naszego ślubu byla wielkim wyzwaniem. Mieszkamy za granicą, Pan Młody nie mówi biegle po polsku, ślub zaplanowaliśmy na plaży nad Bałtykiem, wszyscy nasi goście przyjeżdżali z daleka, a w dodatku mamy półtoraroczną córeczkę. Takie okoliczności i scenariusz wiązały się z wieloma dodatkowymi sprawami organizacyjnymi w porównaniu z klasycznym przebiegiem uroczystości, takimi jak zorganizowanie fryzjerów, wizażystek, transportu, Niani a zwłaszcza ceremonii w plenerze i koktajlu na plaży.

Basia towarzyszyla nam właściwie od początku planowania całej uroczystości, czyli przez mniej więcej 12 miesięcy. Pomogła nam wybrać kilku usługodawców, zorganizowała ich pracę (np. fryzjerzy mieli łącznie około 40 klientek, a wizażystki ponad 20), dbała o terminowość różnych płatności, ale przede wszystkim służyła odpowiedzią na każde pytanie. Kontakt z Basia był codzienną przyjemnością i wielkim wsparciem, była dostępna dla nas wieczorami, w niedziele i Święta.

Basia była wyjątkowo skuteczna zarowno przy organizacji całego przedsięwzięcia przez cały okres jego planowania, w tym zwłaszcza w kwestii koordynacji pracy usługodawców, jak i w dniu naszego ślubu, kiedy ostatecznie trzeba było uruchomić całą machinę ślubno-weselną i zmierzyć się z różnymi niespodziankami.

W dodatku, Basia biegle mówi po angielsku, co ułatwiało nam wspólne planowanie uroczystości jak i sam przebieg przygotowań w dniu ślubu.

Warto tez wspomnieć o pięknym i niezwykle praktycznym Pretty Little Plannerze, który stworzyla Basia. Informacje tam zawarte pomogły nam uniknąć kilku wpadek, jak np. posadzanie 16 latka przy stole razem z jego rodzicami.

Bardzo sie cieszymy, ze zaufaliśmy profesjonalizmowi Basi. Żałujemy nawet, ze ślub odbywa się z zasady raz w życiu, bo chętnie powierzylibyśmy jej planowanie i koordynację następnej naszej uroczystosci.

Dziękujemy Ci Basiu z całego serca i będziemy za Tobą tęsknić.

Karolina & Claudio

fot. B&B Studio

KASIA I TONY

Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebowali pomocy konsultanta ślubnego, ponieważ zdecydowaną większość czasu spędzamy za granicą, a ślub miał być międzynarodowy. Wybór Pretty Little Weddings to był strzał w dziesiątkę! Basia była z nami od początku przygotowań, a w dniu ślubu koordynowała przebieg wydarzeń. Dzięki niej wszystko było dopracowane do perfekcji, a my mogliśmy cieszyć się tym pięknym dniem. Basia jest bardzo dobrze zorganizowana, solidna i niezmiernie zaangażowana w to co robi. Potrafi podsunąć ciekawe rozwiązania i zaskoczyć nietuzinkowymi pomysłami. Basia od początku dała nam poczucie, że wszystko będzie tak jak sobie wyobrażamy i dokładnie tak było. Dziękujemy i z całego serca polecamy!

It was fantastic to work with Basia throughout the whole process of our wedding. She made the pre-wedding planning very smooth and efficient as we did not spend much time in Poland before the wedding. She worked with us in arranging all of the vendors and they all delivered a first class experience. Her communication was excellent in English. The part that we felt where she delivered, was during the day of the wedding! She made the whole day from start to finish completely stress free for us as she was on top of everything and managing us as well. She surpassed our expectations and made our special day perfect for us.

fot. Nina i Darek

MARTA I KAROL

Basia miała okazję zorganizować naszą BAJKOWĄ , lipcową uroczystość, która efektem przerosła nie tylko nasze oczekiwania, ale również zaskoczyła wszystkich gości!

Dbałość o najmniejszy szczegół, dobry gust i 200-procentowe zaangażowanie to tylko nieliczne z atutów wspaniałej Wedding Planerki!

Współpraca z „Pretty Little Weddings” to czysta przyjemność😻 Pełen profesjonalizm, a przy tym uśmiech rozładowujący w nas stres i napięcie przedślubne 🤵🏻👰

Gorąco polecam każdemu, kogo przeraża natłok obowiązków związanych z organizacja ślubu i wesela. To naprawdę bardzooo dobrze wydane pieniądze 💋

Basiu jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, nieoceniona pomoc i słowa otuchy, nawet wtedy gdy tuż przed ceremonią za oknem szalała burza 😀 Tylko Ty wierzyłaś, że będzie pięknie !

Sobańscy ! 🤵🏻👰🎉

fot. Bajkowe Śluby

IMOGEN & MAKSYMILIAN

Hey B,
Just arrived into London.
What can I say - you made our dream and vision a reality.
Over the past 8 months Maks and I have come to love working with you and we couldn't have done it without you!
Thank you for your patience, enthusiasm, caring nature and energy.
Nothing was ever to difficult and you were an absolute pleasure to work with.
I definitely felt teary 😢 saying bye to you Saturday night!
You have a very bright future ahead of you and many more beautiful weddings to create.
I hope we definitely keep in touch!
Big hug from the newlyweds - Mr and Mrs Dadej. We can’t thank you enough 💕

fot. Pieczko Pietras

MARTA I ALEKSANDER

Piękna i niezwykle profesjonalna Basia i jej Pretty Little Weddings to najlepsze, co przed ślubem mogło mi się przytrafić ! 😉

Basia, wiedząc, że jestem osobą z niewielką ilością wolnego czasu, przez niecałe 6 miesięcy, zorganizowała przyjęcie, które goście, jednogłośnie, okrzyknęli najpiękniejszym ślubem dekady. <3

Jej gust, poczucie smaku, dbałość o detale... to wszystko sprawiło, że mój ślub był ślubem moich marzeń.

Całość organizacji ślubu idealnego - który zaplanowany był w niestandardowy sposób - udało jej się do samego końca poprawić tak, że efekt końcowy, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Basia zadbała o każdy szczegół.
Przewidziała każdy scenariusz.
NIC nie mogło nas zaskoczyć! 🙂
Basiu, dziękuję za wszystko - niezliczone niespodzianki, które dla mnie zorganizowałaś, spokój ducha, który mi dałaś i za Twój bezbłędny gust, który pozwolił mi spać spokojnie!

fot. Pracownia Fotograficzna

IZABELA I HUBERT

Decyzję o zatrudnieniu wedding plannera podjęliśmy z (już) mężem w momencie kiedy dotarło do nas, że w miejscu, w którym chcemy zorganizować wesele nie ma żadnego menedżera obiektu i że nigdy nie było tam żadnej takiej dużej imprezy. Poważnym implusem była też bardzo niewielka ilość czasu na przygotowanie uroczystości (2.5 miesiąca), bo decyzję podjęliśmy spontanicznie.
Po szybkim rozeznaniu tematu wśród znajomych i licznych poleceniach zdecydowaliśmy się na spotkanie z Basią i już w trakcie spotkania oboje z mężem wiedzieliśmy, że to właśnie tej kobiecie powierzymy zaplanowanie, organizację i koordynację naszego ślubu.
Basia od razu zrozumiała i wyczuła nasze charaktery, wiedziała w jaki sposób się z nami komunikować i co najszybciej przyniesie właściwe efekty. Dzięki znajomości branży Basia szybko zadziałała, żebyśmy mogli wybrać z najlepszych podwykonawców dostępnych w tym terminie (2.5 miesiąca to naprawdę bardzo mało czasu i niewielkie szanse na złapanie tych najlepszych, a jednak się udało!).
Dzięki obecności Basi w dniu wesela mogliśmy oboje cieszyć się tym dniem w pełni i nie zajmować się kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Wszystko po prostu "się działo".
Uważam, że osoba wedding plannera przy organizacji oraz w dniu ślubu jest na wagę złota.
A Basię polecam w szczególności!

fot. Bajkowe Śluby

MONIA I KAJO

Jesteśmy z mężem fotografami ślubnymi i wiemy, ile obowiązków spada na Parę Młodą (i świadków czy rodziców) w dniu wesela. Gdy przyszedł moment planowania naszego wielkiego dnia, czując że mamy już wszystko gotowe (w myślach) i pod kontrolą, w mojej głowie powstał pomysł, by poprosić Basię o pomoc w koordynacji dnia ślubu. Zatrudnienie profesjonalisty, który zna się na ślubach jak mało kto, było strzałem w dziesiątkę! Dzięki Basi - nasi świadkowie, rodzice i my sami - mogliśmy bawić się, nie przejmując się, że o czymś zapomnimy.
Basia angażuje się w dany ślub i poświęca klientowi sto procent swojej uwagi, a to niełatwe skoro praktycznie co tydzień jest się na innym weselu 😉 Na naszym... nie byłam łatwą Panną Młodą (chociaż Baśka uważa inaczej, ja swoje wiem :D), a mimo to okazała sporo cierpliwości, ukoiła nerwy i dała pewność, że nie mam czym się martwić. Bardzo pomogła nam na kilka tygodni przed ślubem w całym zgiełku przygotowań.

Pretty Little Weddings to profesjonalizm, kreatywność, dobre porady i słowo na każdym etapie przygotowań i nieoceniony uśmiech, który mówi wszystko - ta dziewczyna będzie się cieszyć z Waszego szczęścia tak samo jak najbliższa przyjaciółka.

Jeśli potrzebujecie machnięcia różdżką na Wasze ślubne marzenia, dobrze trafiliście. Basia zna sporo dobrych zaklęć ❤

Z całego serca - polecamy!

fot. Bajkowe Śluby

JULIA I MICHAŁ

Współpraca z Basią to czysta przyjemność i świetna zabawa. Jej zdolności i profesjonalizm znacznie przewyższyły nasze oczekiwania - mieliśmy zawsze wrażenie, że nasze sprawy są załatwiane priorytetowo. Na spotkaniach z podwykonawcami czuliśmy się pewnie w jej towarzystwie. Wszystkie elementy, które koordynowała, były perfekcyjne w dniu ślubu. Basia oszczędziła nam mnóstwo stresu przez cały okres planowania, była oazą spokoju, kiedy tego potrzebowaliśmy 🙂 Ma świetny zmysł organizacyjny, ogrom empatii i cierpliwości. Każdej parze, która chce sobie oszczędzić nerwów szczerze polecamy PLW.

Pozdrawiamy i jeszcze raz dzięki!

fot. Bielińscy

MANDI I MACIEJ

Basia jest niesamowitą wróżką ślubną :), bez niej nie odbyłby się Nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Sprawnie i profesjonalnie zorganizowała ślub w samym sercu Costa Blanca w Hiszpanii. Jej pomysły oraz możliwości ich realizacji są niezastąpione, a zobowiązania i zadania dla pary Młodej ogranicza do absolutnego minimum.

W miejscu ceremonii wyczarowała tak dyskretne, jednocześnie piękne dekoracje, że z Mężem nawet nie wybrażaliśmy sobie, że będziemy otoczeni przez takie cuda.

Basia była również nieocenionym wsparciem w trakcie zaślubin - podchodzi do Pary Młodej z żelazną logiką i kojącym spokojem.

Dla Nas decyzja o pracy z Basią była nieoceniona, niczego nie żałujemy i gorąco polecamy współpracę z Pretty Little Weddings! <3 🙂

fot. Mar Guzman

PAULINA I BERNHARD

Basia to osoba konkretna, skrupulatna, a przy tym niezwykle kreatywna. Już podczas naszego pierwszego spotkania Basia poświęciła mi dużo czasu i wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Odpowiadała z cierpliwością i fachowością na każde moje upierdliwe pytanie. Podczas drugiego spotkania miałam wrażenie,iż spotykam się z osobą, którą znam od kilku lat. Tym razem nie miałam już żadnych pytań, Basia była 3 kroki przede mną i wyczerpała każdy wcześniej zasygnalizowany przeze mnie temat. Krótko przed ślubem kontakt o każdej porze dnia i nocy. Jej profesjonalizm sprawił, iż w dniu ślubu byłam w stanie się zrelaksować, a nie stresować.
Perfekcjonistka, koordynatorka przez duże „K”. Szkoda, że specjalizuje się tylko w tematyce ślubnej, bo zaufałabym w każdym innym temacie. Mam nadzieję, iż za jakiś czas się ugnie i zechce zorganizować i skoordynować baby shower.

Bardzo uprzejmie w imieniu swoim i męża chciałabym podziękować, iż dzień naszego ślubu przerósł - dzięki zaangażowaniu wedding planera - nasze organizacyjne oczekiwania. Goście pod ogromnym wrażeniem.

PS Mam nadzieję, iż mimo już po ślubie to zechce jeszcze nie jeden raz napić się ze mną wspólnie kawy 🙂

fot. Bajkowe Śluby

WERONIKA I MICHAEL


Z Basią mieliśmy okazję pracować przy koordynacji naszego wesela. Basia jest niesamowitą osobą! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i kreatywność! Bez niej nasz ślub nie byłby tak niesamowity jak był. Podczas spotkania czuliśmy się jakby Basia nas znała od bardo dawna, dzięki zrozumieniu, odpowiedzi na wszystkie pytania i poświęceniu nam 100% swojej uwagi, wiedzieliśmy, że Basia zmieni nasze słowa w najpiękniejszy dzień w naszym życiu i tak właśnie się stało!

Wszystko było idealnie przygotowanie, a nasza sala wyglądała prześlicznie. Dzięki niej podczas ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, tylko korzystać z dnia. Basia była zawsze krok przed nami.

Dziękujemy Ci za wszystkie ciepłe słowa, za zaangażowanie i Twój uśmiech!! 😊

Fot. Projekt35